KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR -- KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR -- KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR

BAHÇENİZİN ORJİNAL YEDEK PARÇACISI
Sepetim 0,00 TL
Teslimat Şartları

-Satın aldığınız ürün veya ürünler, ödemesi alındıktan sonra sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketimiz teslimat adresinin Malatya'ya uzaklığına ortalama 3 iş günü  içerisinde (mücbir sebepler dışında) siparişinizi size ulaştıracaktır.Satın aldığınız ürün veya ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından  hasar garantisi ile size teslim edilecektir. Belli bir tutarın üzerindeki siparişlerinizde kargo ÜCRETSİZ OLACAKTIR. Lütfen ürünü teslim almadan önce ürünün hasar durumunu kontrol ediniz.Değişim,İade işlemleri için faturanızı saklayınız.

-Satın aldığınız ürün veya ürünlerin durumu  bir teyit e-posta'sı ile size bildirilecektir. Satın almak istediğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ,gelince haber ver butonuna tıklarsanız ürün stokları sisteme girildiği anda size bu konu ile ilgili bir bildilendirme e-postası yollanacaktır.

-Birden çok kullanıcının aynı anda aynı ürünü almasından dolayı stoklar hızlı tükenebilir.Satın aldığınız ürün veya ürünler ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise  en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır.Satın aldığınız ürünün bu süre içinde teslimi yapılamaz ise yaptığınız ödeme size geri iade edilir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et