KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR -- KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR -- KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR

BAHÇENİZİN ORJİNAL YEDEK PARÇACISI
Sepetim 0,00 TL
Garanti Şartları

GARANTİ KOŞULLARI,

1- Ürüne ait özellikler   www.kes-mak.com     adresinde belirtilmiştir. Bu web sitesinde ürünleri tanıtmak amacıyla yer verilen bilgiler üretici ve ithalatçı firmaların kullanım kılavuzlarından, internet sitelerinden, ürün açıklamaları metinlerinden derlenmiştir. Bu yüzden açıklamalarda yer alan bilgilerden kaynaklanan herhangi bir maddi ve manevi ziyanlardan dolayı sorumlu üretici ve ithalatçı firmalardır. KES-MAK TİCARET . bu bilgileri sadece aktarmaktadır.

2- www.kes-mak.com   'den aldığınız tüm ürünler, orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşmaktadır. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız Kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız


3- Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

4- Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.


5- Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün KES-MAK TİCARET ’ne ulaştığı andan itibaren en geç otuz (30) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

6- KES-MAK TİCARET üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

7- Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et